Wstęp i benefity

Wtyczka pozwala Ci na synchronizację danych między programem systemu docelowego (ERP) Comarch ERP Optima i programem systemu źródłowego (E-commerce) BaseLinker. Jest dostosowana do samodzielnej konfiguracji w oparciu o scenariusz złożony z szeregu pytań.

Wtyczka umożliwia Ci automatycznie rozliczenie faktur i paragonów. Dzięki tej wtyczce na otrzymanej fakturze będzie aktualny status opłaconego dokumentu końcowego a nie tylko informacja o kwocie do zapłaty.

Na poniższym filmie YouTube Akademia SellIntegro - jak skonfigurować pierwsze integracje demonstrujemy rejestrację na naszej stronie i omawiamy podstawy użycia i konfiguracji pierwszej wtyczki.

Lista zmian

Wtyczki SellIntegro są w ciągłym rozwoju. Odwiedź nasz ogólny dziennik zmian na stronie https://changelog.sellintegro.com/ by być na bieżąco ze zmianami, planowanymi ścieżkami rozwoju Twoich wtyczek, a także by zaproponować własne zmiany.

Dokumentacja każdej wtyczki jest aktualizowana dla najnowszej wersji. Zmiany są publikowane na bieżąco po zmianie wersji wtyczki.