Wstęp i benefity

Wtyczka pozwala Ci na synchronizację danych między programem systemu źródłowego (ERP) Subiekt GT i programem systemu docelowego (E-commerce) BaseLinker. Jest dostosowana do samodzielnej konfiguracji w oparciu o scenariusz złożony z szeregu pytań.

Zaletą wtyczki jest zautomatyzowanie procesów sprzedażowych, co wpływa na zwiększenie efektywności pracy poprzez oszczędność Twojego czasu oraz zasobów ludzkich Twojej firmy. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania nie potrzeba ręcznie przesyłać zamówienia między programami BaseLinker i Subiekt GT. Z wtyczką zamówienia realizowane są szybciej i unikasz pomyłek podczas przesyłania zamówień, na przykład, źle uzupełnione dane kontrahenta lub błędnie dodany produkt.

Na poniższym filmie YouTube Akademia SellIntegro - jak skonfigurować pierwsze integracje demonstrujemy rejestrację na naszej stronie i omawiamy podstawy użycia i konfiguracji pierwszej wtyczki.

Lista zmian

Wtyczki SellIntegro są w ciągłym rozwoju. Odwiedź nasz ogólny dziennik zmian na stronie https://changelog.sellintegro.com/ by być na bieżąco ze zmianami, planowanymi ścieżkami rozwoju Twoich wtyczek, a także by zaproponować własne zmiany.

Dokumentacja każdej wtyczki jest aktualizowana dla najnowszej wersji. Zmiany są publikowane na bieżąco po zmianie wersji wtyczki.