Endpoint SellIntegro

Endpoint, nazywany też integratorem, to aplikacja SellIntegro której zadaniem jest szyfrowana z użyciem protokołu HTTPS i bezpieczna komunikacja z platformą SellIntegro oraz systemami E-commerce i ERP. Poprawne działanie endpointa jest niezbędne do poprawnego działania zakupionej i skonfigurowanej wtyczki.

Więcej szczegółów znajdziesz w części Informacje techniczne.

Zasada działania

Po zainstalowaniu na Twoim komputerze endpoint wymaga skonfigurowania. Skonfigurowana aplikacja łączy się z platformą SellIntegro w celu uwierzytelnienia z użyciem wygenerowanego tokena, a następnie w zależności od tego jaką wtyczkę wykupiłeś i skonfigurowałeś, uruchamia w tle wtyczkę. Każda zakupiona i skonfigurowana na stronie wtyczka to jedna usługa pracująca w tle na twoim komputerze.

Uwaga: Dla poprawnego działania wtyczki, komputer na którym uruchomiłeś endpoint musi być uruchomiony.

Enpoint odczytuje Twoje ustawienia w systemach E-commerce i ERP i kiedy jest to możliwe pomaga w konfiguracji wtyczki oferując narzędzie lookup.

Instalowanie endpointa

Aplikację endpoint możesz pobrać na kilka sposobów. W zależności od wykupionej wtyczki:
  • może być wymagane najpierw skonfigurowanie scenariusza dostępnego na naszej stronie, wtedy endpoint będzie dostępny z panelu wtyczki.

  • może być wymagane pobranie endpointa w trakcie konfiguracji.

Alternatywnie, możesz pobrać wybrany endpoint bezpośrednio tutaj: Endpoint linki do pobrania. Upewnij się, że pobierasz endpoint właściwy dla Twojego systemu ERP.

Instalacja endpointa zawiera szczegółowa procedurę jak zainstalować endpoint na Twoim komputerze.