Dokumentacja scenariuszy konfiguracyjnych dla integracji z systemem Insert Subiekt GT

Insert Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

Dokumentacja przedstawia i opisuje scenariusze konfiguracyjne wtyczek. Informacje zawarte podzielone są na rozdziały z których każdy dedykowany jest jednej wtyczce. W opisie scenariuszy znajdziesz informację co robią poszczególne funkcjonalności oraz gdzie znaleźć wymagane informacje. Zwróć uwagę na ramki oznaczone kolorem:

Wymagania ERP

Insert Subiekt GT * wolną licencję na stanowisko w Subiekt GT (możesz założyć podmiot testowy w Subiekt GT którego ważność licencji to 45dni, licencję na Subiekt GT);
* wolna licencja na Sferę dla Subiekt GT (możesz uruchomić testowo sferę na 14 dni, możesz też kupić licencję na pierwsze stanowisko. Jeśli korzystasz z innych integracji musisz kupić jedną dodatkowo tylko na potrzeby oprogramowania SellIntegro, ale pamiętaj, że niezależnie, czy korzystasz z 1 czy 20 integracji nasz endpoint potrzebuje tylko 1 licencji Sfery)
* nazwy użytkownika i hasło dostępu do bazy danych SQL (dołączony do programów GT instalator serwera SQL ustawia domyślnie użytkownika “sa” oraz hasło puste. W przypadku, gdy instalacja serwera SQL została przeprowadzona ręcznie, hasło może być ustawione);
* stałego, przewodowego dostępu do internetu (nie zalecamy połączeń mobilnych ze względu na problemy ze stabilnością połączenia oraz ograniczenia transferu).
* endpoint- dostępny do zainstalowania z panelu wtyczki;
* Do obsługi walut - Abonament
* Do obsługi flag i WSTO - Plus Subiekt GT

Zapoznałeś się z dokumentacją, ale wciąż masz kilka pytań?

Skontaktuj się z działem supportu SellIntegro